Romani in Emirate

comunitate romaneasca in EAU

Reguli

Bine ai venit pe Forumul Romanilor din Emirate!

Acest grup se adreseaza persoanelor care locuiesc sau isi doresc sa ajunga in Emirate in viitorul apropiat. Incurajam dezbaterile pe probleme ce privesc in mod direct comunitatea din care facem parte, apreciem sugestiile si implicarea!

Verificati inainte sa puneti un subiect nou in ce sectiune a forumului va aflati. Mesajele ce nu apartin sectiunii corecte vor fi mutate.

Va rugam respectati ceilalti membri ai grupului folosind un limbaj adecvat. Violenta verbala de orice natura va fi sanctionata prin blocarea accesului temporar sau permanent la discutiile din cadrul Forumului.

Spor la comunicare,

Echipa Romani in Emirate

Revelion Romanesc 2016 la Jumeira Rotana Dubai

acum 1 an 11 luni #1 de Dodo
Am trimis din nou Invitatia de Revelion pentru "Anul Nou 2016".
Din greseala, si imi cer scuze, am trimis "Revelion 2014" si doresc sa fac rectificarea si pentru cei care "citesc printre rinduri" ... Revelion 2015-2016!
Atashat aveti si meniul care nu s-a putut trimite pe Facebook.

Dragi romani din UAE

Asa cum v-am obisnuit deja si continuind obiceiurile noastre, organizam si in acest an Revelionul in aceeasi locatie Jumeirah Rotana Hotel.
Numarul locurilor fiind restrins la 50 de persoane, am dori sa stim cam cine ar fi doritori sa ia parte la distractie si sa se inscrie si
cu cite persoane pina pe data de 01/12/2015 la mobil: +971505012323 sau email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..
Dupa cum se stie, meniul este organizat in trei locatii de la etajul 5 al Hotelului avind oportunitatea de a alege dintre meniu cu bufet International, Arabesc si Pescaresc sau sa le combine pe toate 3.
Preturile si Meniul le-am atashat avind "Free drinks included", muzica si dans, jocuri de societate pina la ora 2:30 am,cu premii date de Mos si Tombola Anului Nou cu AED 20 Dhs biletul (premiul cel mare un Samsung Galaxy S5).
Ca de obicei respectam regula: "primul venit, primul servit" si cu responsabili pe mesele de 10 persoane (ca sa fie impreuna cu cei apropiati si cunoscuti) dar incercam pe aceasta cale sa facem fericiti pe toti concetatenii nostri...si cei care se trezesc in ultimul moment.(speram sa nu vrea sa ni se alature pe 30-31 Decembrie pentru ca locurile vor fi ocupate la acea data ca in anii trecutzi...!)
Atașamente:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.909 secunde