Romani in Emirate

comunitate romaneasca in EAU

Reguli

Bine ai venit pe Forumul Romanilor din Emirate!

Acest grup se adreseaza persoanelor care locuiesc sau isi doresc sa ajunga in Emirate in viitorul apropiat. Incurajam dezbaterile pe probleme ce privesc in mod direct comunitatea din care facem parte, apreciem sugestiile si implicarea!

Verificati inainte sa puneti un subiect nou in ce sectiune a forumului va aflati. Mesajele ce nu apartin sectiunii corecte vor fi mutate.

Va rugam respectati ceilalti membri ai grupului folosind un limbaj adecvat. Violenta verbala de orice natura va fi sanctionata prin blocarea accesului temporar sau permanent la discutiile din cadrul Forumului.

Spor la comunicare,

Echipa Romani in Emirate

telefonie internationala

acum 5 ani 8 luni #1 de elizapopescu
Salutare tuturor. Eu vorbesc international cu clickphone.ro si beneficiez de un numar de Romania, n-am taxa de roming, exista tarife foarte ieftine ........in concluzie sunt foarte multumita. Doresc totusi sa aflu daca voi stiti o alta retea care sa ofere cel putin aceleasi avantaje? Sunt foarte multumita de clickphone.ro dar sunt in acelasi timp deschisa la nou. Astept raspunsurile voastre. Multumesc

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

acum 5 ani 8 luni #2 de gabi79i
Buna ziua, Ma numesc Gabi si nu am venit de mult in Dubai.
Va intreb de unde anume se poate cumpara aceasta cartela de telefon Clickphone si cat tre sa incarci pe ea sau cum sa procedeaza pt a suna in Romania.
Va multumesc

acum 5 ani 8 luni #3 de cipslim
Nu stiu ce e ala clickphone. Eu am de la Du 200 pe luna 225 de minute internationale, 225 locale si alte chestiuni sms, Mb download etc. Aproape 4 ore, pentru barbati e suficient cred, la femei e mai.... na ca femeile au multe de spus. E mai facil asa pentru mine.

acum 5 ani 8 luni #4 de tiberiu
Salut, eu folosesc Alonia, este un soft romanesc care are tarife foarte iefitne pt convorbiri in ro si iti da posibilitatea de a avea un numar de telefon virtual romanesc (adica te poate suna cineva din romania pe acest numar si va plati ca si o convorbire locala din ro)

mai multe detalii: www.alonia.ro

succes

Tiberiu

acum 5 ani 5 luni #5 de alex
Eu folosesc de ceva timp alonia. E ok si la pret si la calitatea convorbirii.

În ziua de azi, nu se mai cuceresc teritorii pentru a stăpâni oamenii,azi se cuceresc sufletele, se cucereşte psihicul.Odată ca ai psihicul, ai omul. Iar când ai omul, teritoriul vine de la sine.
(Alexandre de Marenches)

acum 5 ani 4 luni #6 de luci_br
Salut,

eu pana acum am folosit callromania.ro.

E un site romanesc, iti aloca un numar de fix de Romania pe care poti fi si sunat daca esti conectat. Pana acum am fost foarte multumit.
Daca se face plata din UAE nu te incarca si cu TVA, ceea ce e destul de important. Preturile sunt competitive din punctul meu de vedere.

Luci

Timp creare pagină: 1.600 secunde